دانلود Hyper Heroes v1.0.6.59207 بازی انلاین قهرمان فوق العاده

[ad_1]

Hyper Heroes – بازی انلاین قهرمان فوق العاده اندروید

قهرمان خود را از میان چندین مبارز برگزیده که دارای قدرت های منحصر به فردی هستند انتخاب و برای نبردهای سخت و نفسگیر بازی جدید و زیبای Hyper Heroes اماده شوید. قهرمان فوق العاده را استودیوی بازی سازی 90KM Limited برای سیستم عامل اندروید طراحی و در بهترین مارکت های برای دریافت منتشر کرده است. گوگل پلی که یکی از میزبان های این بازی برای انتشار بوده است امتیاز خوب 4.1 از 5.0 نمره را به آن داده و تاکنون از این مارکت 5 میلیون خروجی داشته است.

قهرمان فوق العاده بازی نقش آفرینی و آنلاین می باشد که به شما اجازه تشکیل تیم و همچنین بازی به صورت آنلاین با دوستان و دیگر بازیکنان که از سراسر جهان در این بازی هیجان انگیز شرکت کرده اند را می دهد. قهرمان خود را از میان مردان منحصر به فرد که از مبارزات بسیار سر افراز بیرون آمده اند انتخاب و یا تیمی قوی از آنها را با دوستان خود بسازید. در نبرد های رو در رو فقط یک استراتژی خوب می تواند شما را به پیروزی و پاداش های بعد از آن برساند. قوی باشید و ایستادگی را راس کار ها قرار دهید.

با پیروزی در نبرد ها می توانید به غارت تیم شکست خورده بپردازید و دارایی های خود را افزایش دهید. قهرمانان قابل ارتقاء بوده می توانند بهتر از پیش شوند تا در مبارزات پیش رو بهترین عملکرد را از خود به نمایش بگذارند.

 

ویژگی های بازی Hyper Heroes :

  • وجود قهرمانان ویژه
  • امکان بازی به صورت چند نفره
  • امکان ایجاد تیمی قوی
  • مکان های مختلف برای مبارزه
  • پاداش های مختلف
  • صدا گذاری جذاب
  • گرافیک خیره کننده و زیبا

تغییرات در این نسخه :

بروزرسانی های گرافیکی
بازگشت تیم جنگی
حالت های چند نفره بهبود یافته


راهنمای نصب بازی :
۱-فایل نصبی Apk را نصب کنید
2-بازی را اجرا کنید.

Hyper Heroes - بازی قهرمان فوق العاده

Hyper Heroes

سازنده: 90KM Limited


تحلیل در گوگل پلی:
Google Play

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *